Witamy w dziale promocje gdzie możecie Państwo zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami zarówno w sklepie jak i w salonie.

1. Drogie Panie💁🏼‍♀️ zapraszamy do skorzystania z Naszej nowej grudniowej oferty❄️💖 do każdej pełnej aplikacji, super prezent 🎁Zestaw do pielęgnacji przedłużanych rzęs GRATIS‼️👀 Zapisz się już dziś‼️❣️ Napisz lub zadzwoń 🤳🏼👉🏼 ‭535 015 045‬ 

 


2. Promocja dla "Świeżaków" - Zrób zakupy w sklepie stacjonarnym za co najmniej 500 zł i okaż dyplom ukończenia kursu stylistki rzęs z datą nie starszą niż jeden miesiąc a otrzymasz 10 % rabat na całe zakupy. Np. Jeśli zaczynasz przygodę z rzęsami i zrobisz zakupy za np. 3000 zł to otrzymasz aż 300 zł rabatu !

  promocjanew2_1

 

 


3. Promocja dla stylistek/salonów VIP - Jeśli dokonujesz sukcesywnie zakupów o wysokiej wartości ( powyżej 2000  PLNmiesięcznie ) ,zapraszamy do stałej współpracy. Oferujemy  wysokie upusty , gratisy i darmowy dowóz lub przesyłkę kurierską do klienta !

 

images_1

 

 

 


4. Promocja Sklep Internetowy dla Nowych klientów - Zarejestruj się na naszym sklepie internetowym tutaj i zrób zakupy za co najmniej 300 zł a otrzymasz kod rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania na cały asortyment.

nazwa_sklep_internetowy2